YAŞAM

YAŞAM

Sosyal Yaşam

Sosyal Alanlar: Sadece villa sahiplerimizin ve misafirlerinin kullanımına özel 2.ooo m²’lik, deniz manzaralı sosyal alanımız içerisinde; restoran, mini golf sahası, basketbol sahası ve tenis kortu yer almaktadır.

Bahçe: Her villamızın kendisine ait 1.800 – 2.650 m² aralığında bahçesi bulunuyor. Bahçemizin peyzaj proje tasarımları ve uygulamaları; doğa içindeki villa parsellerimizi bölge endemik bitkilerini koruyarak ve çevresel sürdürülebilirlik felsefesi ile buluşturarak gerçekleştirilmektedir. Ege bölgesi iklim koşulları gözetilerek özenle seçilen bitkileri, mimarimizle buluşturuyoruz.

Doğal yeşilin huzur verici etkisini iç ve dış mekânlar ile birleştirerek yaşamınıza pozitif değişim katmayı amaçlıyoruz. Peyzaj ekibimizin, çağdaş yaşamın talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiği tasarım ve uygulama çalışmalarında; sınırlayıcı bitki türleri ile mahremiyeti korumak, odak noktası bitki parterlerinde; dekoratif bitkiler kullanılarak estetik görüntü ile göze hitap etmesini sağlamaktır.

Havuz: Her villamızın kendine ait 50 m²’lik açık yüzme havuzu bulunuyor. Porselen seramik kaplı havuz alanımızın etrafı Termowood doğal ahşap ve doğal taşlarla dizayn edilmiştir.

Otopark: Projemizde, her villa sahibimizin hem birden fazla aracı için hem de misafirlerinin kullanabileceği 100-200 m² arasında değişen 4-6 araçlık kendine ait otopark alanı yer alıyor.

tasarim

logolar

whatsapp.svg
FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM