SİBER GÜVENLİK

SİBER GÜVENLİK

Siber Güvenlik

Evinizi Siber Saldırılardan Korumak

Yüksek güvenli erişim, iletişim ve size özel Cloud çözümü

Giderek artan dijitalleşme, yaşantımızın birçok alanını kapsamaktadır. Bu dijital gelişme, topluma yeni olanaklar sunmasıyla birlikte, yeni riskleri de beraberinde getirmektedir. Neredeyse tüm yaşam alanlarındaki dijital alt yapılar sayesinde, her yerden her zaman istediğimiz hizmete ulaşılabilmekteyiz.

Dijital platform kullanımın bu şekilde artması, doğal olarak uzaktan erişimin, iletişimin ve veri tabanının da hızlı bir şekilde artmasına sebep olmaktadır. 5G`nin devreye girmesi ile birlikte internetin hızlanması, veri trafiğinin hangi seviyelere taşıyacağını kimse tahmin edememektedir.

Emin olabileceğimiz tek gerçek, verilerin ve saldırıların da artacağıdır. Bu durumda BT Güvenliği aslında erişimin, iletişimin ve verilerin güvenliği anlamına gelmektedir.

Evden veya farklı ortamlarda bulunan uzaktan çalışan şirket personellerinin, şirket verilerine ulaşımı günümüzde gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bunun için bağlantının hızlı ve istikrarlı olmasının yanı sıra, güvenli olması daha önemlidir.

Bu tür bağlantıları kullanıcılar geleneksel VPN teknolojisi ile sağlamaya çalışmaktadır. VPN sistemlerinde kullanıcı, LAN-LAN bağlantısı kurup, yani bilgisayarı ile bulunduğu güvenli olmayan bir ortamdan, güvenli şirket ağına bağlandığı an saldırıları da kolaylaştırmış olmaktadır.

Hatta güvenlik duvarını ortadan kaldırdığı için, saldırıların aracısı durumuna gelmektedir. Yeni nesil sayTEC teknolojisi ile hem evinizi koruma altına alıyoruz hem de bundan sonra kullanıcı bilgisayarından bağımsız, istediğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan, yüksek güvenli erişim ve iletişim kurarak, istediğiniz verilere ulaşabilme imkânı sunuyoruz.

tasarim
03

Galeri